تبلیغات
فناوری روز دنیا - تلفن همراه از شکلات هم خوشمزه‌تر است
ایتنا - بسیاری از کاربران به این نتیجه رسیده‌اند که دستگاه الکترونیکی شخصی آن‌ها نسبت به بسیاری از کارهای روزانه مانند نوشیدن قهوه و تماشا کردن تلویزیون هم مهم‌تر است.
تلفن همراه از شکلات هم خوشمزه‌تر است


بانک آمریکا در یک مطالعه جامع به این نتیجه رسید که مردم گوشی هوشمند خود بسیار دوست دارند و این دستگاه را حتی به خوردن شکلات، غذاهای مورد علاقه و نوشیدنی‌های الکی هم ترجیح می‌دهند.


به گزارش ایتنا، مطالعه جدید آمریکایی‌ها نشان داده است که ۴۷ درصد کاربران آمریکایی اعلام کرده‌اند که نمی‌توانند یک روز کامل را بدون گوشی هوشمند خود سپری کنند و در این میان بسیاری از کاربران به این نتیجه رسیده‌اند که دستگاه الکترونیکی شخصی آنها نسبت به بسیاری از کارهای روزانه مانند نوشیدن قهوه و تماشا کردن تلویزیون هم مهم‌تر است.

بانک آمریکا گزارش خود در این زمینه را با عنوان "بررسی کاربران موبایلی" منتشر کرد و توضیح داد که در این مطالعه ۱۰۰۰ کاربر صاحب گوشی هوشمند که در این مرکز حساب بانکی داشته‌اند را مورد مطالعه قرار داده است.

این بررسی با پشتیبانی مرکز تحقیقاتی Braun Research انجام شد و در آن ساکنان شهرهای اصلی آمریکا از جمله کالیفرنیا، فلوریدا، تگزاس، آتلانتا، بوستون، چارلوت، شیکاگو و نیویورک حضور داشتند.

 

به گفته "مارک وارشاوسکی"(Marc Warshawsky) مدیر مرکز راهکارهای موبایلی بانک آمریکا، تلفن همراه نحوه زندگی مردم را تغییر داده است و کاربران می‌کوشند زندگی روزمره خود را بر مبنای تلفن همراه و خدمات آن جلو ببرند.

بانک آمریکا هم‌اکنون ۱۵ میلیون کاربر فعال موبایلی دارد که این افراد تمام فعالیت‌های بانکی خود را از طریق دستگاه الکترونیکی قابل حمل انجام می‌دهند و ماهانه بیش از ۱۶۵ میلیون بار از طریق موبایل شخصی به حساب کاربری خود سر می‌زنند.
 


طبقه بندی: موبایل،
برچسب ها: تلفن همراه از شکلات هم خوشمزه‌تر است، بر اساس مطالعه جدید آمریکایی‌ها،

تاریخ : 1393/04/12 | 01:57 ق.ظ | نویسنده : رضا عباسی | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.
broadband test