تبلیغات
فناوری روز دنیا - كاهش حملات انكار سرویس توزیع شده
ایتنا-حملات انكار سرویس توزیع شده در سه ماهه سوم سال 2013 از 318 حمله به 281 حمله رسیده است.
كاهش حملات انكار سرویس توزیع شده


آخرین گزارش منتشر شده توسط Akamai در خصوص وضعیت اینترنت در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۳ نشان می دهد كه تعداد حملات انكار سرویس توزیع شده كمی كاهش یافته است اما در مقابل متوسط پهنای باند افزایش قابل توجهی داشته است.


به گزارش ایتنا از مرکز ماهر، این گزارش به طور منظم ترافیك های مخرب را بر روی شبكه ردگیری می كند. برای چندین سه ماهه متوالی، اندونزی به عنوان مبداء بیشترین حجم ترافیك حمله بوده است اما در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۳، چین به عنوان مبداء بیشترین حجم ترافیك حمله شناخته شده است.

تغییرات دیگری كه در این گزارش مشاهده می شود مربوط به پورت های برتر هدف حملات می باشد. پورت ۴۴۵ برای بار دیگر با ۲۳ درصد در صدر جدول قرار گرفت. در این سه ماهه شاهد كاهش حملات بر روی پورت های ۸۰ و ۴۴۳ بودیم.

در مجموع، حملات انكار سرویس توزیع شده در این سه ماهه از ۳۱۸ حمله به ۲۸۱ حمله رسیده است و شاهد كاهش این حملات بودیم و این اولین بار است كه Akamai كاهش حملات انكار سرویس توزیع شده را گزارش می دهد.

با این وجود هم چنان روند كلی حملات شیب تندی دارد و در نه ماه اول سال ۲۰۱۳ حملات بیشتری نسبت به سال ۲۰۱۲ مشاهده شده است.طبقه بندی: امنیت،
برچسب ها: كاهش حملات انكار سرویس توزیع شده،

تاریخ : 1392/11/11 | 04:17 ق.ظ | نویسنده : رضا عباسی | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.
broadband test