تبلیغات
فناوری روز دنیا - Sony Mobile و معرفی محصولات جدید در نمایشگاه
ایتنا - این تلفن هوشمند برای کسانی که اندازه‌ای کوچک را ترجیح‌ می‌دهند و در عین حال حاضر به فدا کردن قابلیت‌های پرچم‌دار تلفن هوشمند نیستند، طراحی شده است.
Sony Mobile و معرفی محصولات جدید در نمایشگاه CES


شرکت سونی سری جدید محصولات و نوآوری‌هایی را که بر مبنای قدرت و شتاب فزایندۀ به دست آمده از تلفن‌های هوشمند Xperia در سال ۲۰۱۳ ساخته شده‌اند، معرفی کرد.

کونیماسا سوزوکی، رئیس و مدیر ارشد اجرایی Sony Mobile گفت: «ما سال گذشته در ارائۀ بهترین‌های Sony در محصولات ممتازمان به مصرف‌کنندگان به موفقیت دست یافتیم. این نشانگر تعهد ما به تعالی در تجربۀ کاربری بی‌همتای Sony است. عطش ما به نوآوری و ارادۀ ما در به چالش کشیدن مرزهای معمول، محصولات پیشگامی را ارائه می‌کند که به راستی سبک زندگی مصرف‌کنندگان را بهبود می‌دهند.»

Xperia Z۱ Compact قدرت و قابلیت‌های ممتاز تلفن هوشمند Sony، Xperia Z۱، را در بدنه‌ای جمع و جور که به خوبی در کف دستانتان جا می‌گبرد، قرار داده است.
این تلفن هوشمند برای کسانی که اندازه‌ای کوچک را ترجیح‌ می‌دهند و در عین حال حاضر به فدا کردن قابلیت‌های پرچم‌دار تلفن هوشمند نیستند، طراحی شده است.

Sony همچنین بر تعهد خود به بازار رو به رشد فناوری‌های پوشیدنی تأکید کرد. Sony علاوه بر تلفن‌های هوشمند دیدگاه جدید تجربۀ SmartWear خود را که طیف محصولات آتی SmartWear، تلفن‌های هوشمند Xperia و برنامۀ کاربردی جدید Lifelog را در بر می‌گیرد، ترسیم می‌کند.
“SmartBand” نخستین محصول از این طیف است که نماد انعطاف‌پذیری است. این دستگاه با ثبت فعالیت‌های روزانه و نمایش آن در برنامۀ کاربردی Lifelog متعلق به Sony، زندگی را توانمند می‌سازد. کاربران می‌توانند گذشته را مرور کنند، از حال بهترین را بسازند و برای آینده برنامه‌ریزی کنند.

Sony در حال حاضر و با عرضۀ SmartWatch ۲، دستگاه مکملی توانمند و شیک که با تلفن‌های هوشمند مبتنی بر Android ساخته شده توسط همۀ سازندگان کار کرده و فروش آن فراتر از انتظارات بوده است، در بخش فناوری‌های پوشیدنی پیشروی بازار است.
Sony به‌روزرسانی و برنامه‌های کاربردی جدیدی را برای SmartWatch ۲ معرفی کرد و با این کار تعداد برنامه‌های کاربردی را به بیش از ۳۰۰ برنامۀ سازگار رساند. به لطف جامعۀ پویای برنامه‌نویسان که از پلت‌فرم برنامه‌نویسی منبع باز که توسط دستگاه پشتیبانی می‌شود، استفاده می‌کنند، تعداد بسیار بیشتری نیز در راه است.

Sony همچنین با معرفی هدست Bluetooth استریوی جدید با قابلیت جفت‌سازی تک لمسی و با طراحی به شکل بند گردنی شیک و ضد پاشش آب، عضو تازه‌ای را به خانوادۀ ۱۳۲ عضوی لوازم جانبی مجهز به NFC افزود. SBH-۸۰ از NFC، HD Voice و aptX پشتیبانی کرده و دارای کنترل‌هایی برای لذت بردن از موسیقی و همچنین مدیریت تماس تلفنی بدون دخالت دست است.
 


طبقه بندی: موبایل،
برچسب ها: Sony Mobile و معرفی محصولات جدید در نمایشگاه، CES،

تاریخ : 1392/10/29 | 04:49 ق.ظ | نویسنده : رضا عباسی | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.
broadband test