تبلیغات
فناوری روز دنیا - حکمرانی دستگاه های هیبریدی بر سال 2014
ایتنا- یکی از دلایل محبوبیت این فناوری‌ها، قابلیت حمل و نقل آسان این دستگاه‌ها است.
حکمرانی دستگاه های هیبریدی بر سال 2014


براساس پیش بینی های صورت گرفته کارشناسان، فناوری دستگاه های ۲ در ۱ که هم به عنوان رایانه شخصی و هم به عنوان تبلت کار می کنند به اولویت مشتریان در سال آینده میلادی تبدیل می شود و با کاهش قیمتها این دستگاه های هیبریدی انتخاب اول مشتریان می شوند.


به گزارش ایتنا از مهر، ساندیپ آرورا مدیر بازاریابی و گسترش بازار اینتل در جنوب آسیا گفت: در سال ۲۰۱۳ ما شاهد عرضه دستگاه های ۲ در ۱ بسیاری بودیم که از آنها هم به عنوان رایانه و هم به عنوان تبلت استفاده می شود.

بسیاری آنها را دستگاه های هیبریدی می نامند و برخی دیگر نیز نامهای دیگری برای آن در نظر گرفته اند.

مشتریان این دستگاه ها را انتخاب می کنند چرا که حمل و نقل آنها آسان است و به مردم این امکان را می دهد که کار خود را درست شبیه کار کردن با رایانه های روی میزی هنگام حرکت ادامه دهند.

دستگاه های ۲ در ۱ که به عنوان تبلت و رایانه کار می کند در سال ۲۰۱۴ به اولویت مشتریان بیشتری تبدیل می شوند، چرا که قیمت این دستگاه ها کاهش یافته و افراد بیشتری آنها را انتخاب اول خود می دانند.

براساس اظهارات آرورا، انتظار می رود که قیمتها اندکی پایین بیاید تا این کاهش محرکی برای روی آوردن مشتریان به دستگاه های هیبریدی باشد.

این کارشناس فناوری از شرکت اینتل با اشاره به اینکه تبلت ها در سال آینده میلادی در اولویت قرار می گیرند، گفت: ما در سال آینده پردازنده هایی برای تلفنهای هوشمند و تبلتها تولید می کنیم اما تمرکز اصلی ما روی تبلتها است.طبقه بندی: فناوری شخصی،
برچسب ها: حکمرانی دستگاه های هیبریدی بر سال 2014،

تاریخ : 1392/10/2 | 03:53 ق.ظ | نویسنده : رضا عباسی | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.
broadband test